сряда, април 2, 2025

„Величие“ няма да работят с ГЕРБ и „ДПС-Ново Начало“

Date:

Сподели новината.

Първият коментар на лидера на „Величие“ Ивелин Михайлов след полагането на клетва от депутатите на партията в Народното събрание (НС) беше насочен към отношението към тях в парламента и липсата на официално обявяване на председател на парламентарната им група.

„Ние се чувстваме като хора, които са тук, за да изразят волята на част от българския народ. В момента се подиграват с нас“, заяви той в кулоарите на парламента. Михайлов е категоричен, че в момента всички в НС се опитват да покажат на „Величие“, че тяхното място е на заден план. „Начинът, по който ни забавят, и в момента се подиграват с нас – не знаем дали въобще ще имаме председател на парламентарната група. Трябваше веднага да го обявят, трябваше да ни извикат, за да можем да кажем и нашата декларация“, подчерта той.

Ивелин Михайлов коментира и изказването на лидера на „ДПС-Ново“ начало Делян Пеевски, който по-рано днес заяви, че „в парламента си имаме сутеньори“. „Не подхождат тези коментари на такова високо ниво на институцията. Някъде може да го пратим човека да се научи на етикети и обща култура“, посочи той.

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Ад край Луковит, дете умря на място

На път I-3 (между Луковит-Плевен) тежкотоварен автомобил помете Пежо...

Продава се завод на изумителна цена в Асеновград

Още един индустриален обект в Пловдивска област е напът...

Свирепо убийство! Син удуши майка си в Ловеч, а после я сложи в куфар

Шокиращо престъпление разтърси Ловеч – мъж уби майка си...

Бракониери изтребват и изгребват калкана пред погледа на ИАРА

Уловът на калкан по родното Черноморие от години е...