неделя, април 20, 2025

Страшна човешка трагедия в Блгоевград

Date:

Сподели новината.

Психичноболен благоевградчанин сложи край на живота си. Трагедията се разиграла в дома на Иван Ж., който живеел заедно с родителите си, пише struma.bg.

Тази сутрин майката и бащата се събудили от тропот и когато отворили вратата на хола, открили зловеща гледка. Синът им бил паднал на пода окървавен, а до него имало нож.

 

Веднага е подаден сигнал на телефон 112 и в полицията. Пристигналият на място екип на Спешен център само констатирал смъртта на мъжа, причинена вследствие на прободна рана в гърдите.

Първоначалните данни сочат за самоубийство. По случая е образувано досъдебно производство и е уведомена прокуратурата.

Мъжът е бил диагностициран за суицидни идеи, лекувал се е, но не е успял да се пребори с психичното заболяване.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Извънредно: Кървав ужас в навечерието на Великден край Девин

Автомобил е обърна по таван по пътя Широка лъка...

Правителството оцеля

Правителството на Росен Желязков оцеля и при втория вот...

Трагедия край Пловдив: Жена загина, малко дете в критично състояние!

Тежка катастрофa е настъпила след 19 ч. на околовръстния път...

24-годишен от Радомир счупи абсолютен рекорд по промили алкохол на пътя

Задържан е 24-годишен водач на автомобил с 4,1 промила...