неделя, април 20, 2025

Какво става!?! Второ жестоко убийство на млад български гражданин в Лондон!

Date:

Сподели новината.

20-годишен мъж е починал, след като е намушкан с нож във Великобритания, съобщи bTV. Това е втори подобен случай след смъртта на Габриел Стоянов, също убит с нож през ноември миналата година. Вчера станаха ясни присъдите на извършителите на убийството.

Подробности за двата случая разкри кореспондентът на медията от Лондон Васил Христов:

„Полицията в Солсбъри води разследване за убийството на 20-годишен българин, който е намушкан с нож в ранните часове на 22 август. След активни полицейски действия е арестуван 25-годишен мъж, който остава в ареста по подозрения за убийство.

Младият българин и семейството му живеят в Обединеното кралство от много годни. Българското посолство в Лондон е оказало съдействие на роднините на момчето.

 

Тази новина идва ден, след като стана ясно, че трима младежи са признати за виновни за убийството на български студент в Лондон.

21-годишният Габриел Стоянов беше прободен смъртоносно след свада в автобус през ноември миналата година. От разследването са установили, че мотивът е, цитирам: „Отмъщение за незначителна пиянска шега“.

В автобуса Габриел се е закачал с младежите и е плеснал по ухото на един от тях. Последвала атака от тяхна страна.

Извършителите са на възраст 15, 17 и 18 години. Две от момчетата са осъдени за предумишлено убийство, а 15-годишният ще отговаря за непредумишлено убийство“.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Извънредно: Кървав ужас в навечерието на Великден край Девин

Автомобил е обърна по таван по пътя Широка лъка...

Правителството оцеля

Правителството на Росен Желязков оцеля и при втория вот...

Трагедия край Пловдив: Жена загина, малко дете в критично състояние!

Тежка катастрофa е настъпила след 19 ч. на околовръстния път...

24-годишен от Радомир счупи абсолютен рекорд по промили алкохол на пътя

Задържан е 24-годишен водач на автомобил с 4,1 промила...