понеделник, април 28, 2025

Гониха полицаи със самурайски меч в Русе

Date:

Сподели новината.

36-годишен мъж от Русе е задържан за 72 часа след като заплашил униформени с нож и самурайски меч, предава 24 Часа. Това се случва на 11 юни, на ул. „Ибър“, след като е подаден сигнал, че подозрително лице обикаляло автомобил, паркиран на адреса.

Когато полицейски служители са видяли 36-годишния на задната седалка на колата и се опитали да установят какво прави той там, мъжът извадил хладните оръжия и започнал да заплашва униформените вербално и да замахва срещу тях. На мъжа било резпоредело да остави оръжията, но той не съдействал. След като тръгнал в посоката на полицаите, бил обездвижен от тях.

Самоличността на мъжа е установена, а при извършеният оглед на място в автомобила му са намерени топче суха тревна маса, лула, бяло прахообразно вещество и други. Оръжията също са били иззети. Работата по изясняването на случая продължава.

Сподели статията:

Популярни

Още новини
Related

Владимир Крумов е новият областен управител на Бургас

С решение на Министерския съвет бяха назначени трима нови...

Трус разлюля Бургас

Земетресението притесни бургазлии десетина минути преди 13 часа днес. Трусът се...

Скръбна вест! Почина папа Франциск

Починал е главата на Римокатолическата църква папа Франциск, предават...

Извънредно: Кървав ужас в навечерието на Великден край Девин

Автомобил е обърна по таван по пътя Широка лъка...